Nejlepší pracovní plošina v Praze

Možná zní nadpisek příliš bulvárně, ale je to skutečně tak. V nabídce plošin MP22.cz naleznete plošinu na podvozku FUSO CANTER 4×4 s dosahem 30 metrů – více zde.

Plošina nemá ve své třídě konkurenci a je bez diskusí aktuálně nejlepší plošinou k pronájmu nejen v Praze a okolí.

Mezi hlavní výhody patří:

  1. Váha. Plošina má 6 tun. Ostatní plošiny v kategorii 30 metrů mají běžně k 10 tunám
  2. Rozměr. Plošina má ramena plně složená za autem. Má tak absolutně nejmenší rozměr ze všech „třicítek“ na trhu.
  3. Dosahy. Výškový dosah je 30 metrů, boční 15,5 metru a mínusový až -7m (vhodné pro opravy mostů, atp.
  4. Komfortní koš, vysoká nosnost.  Koš je velkého rozměru (bezmála 2m široký) a unese dva opravdové chlapy i s vybavením (celkové nosnost 220kg)
  5. Plošiny i jeřáb. Koš plošiny o nosnosti 220 kg lze vyměnit za montážní hák, který má poté nosnost břemene až 350 kg.
  6. Pohon všech 4 kol.
  7. Moderní ve všech směrech. Plošina je pro maximální bezpečnost prošpikovaná elektronikou, vozidlo splňuje normu EURO 6 a bylo uvedeno do provozu na konci roku 2015

FUSO Canter CELA DT30

Revize klimatizací plošinou

Stejně jako je třeba na začátku sezóny udělat revize klimatizace v autě, je třeba udělat i revize pevných klimatizací u budov. Revize klimatizací plošinou je rychlá a bezpečná. Revizní technik se dostane pohodlně ke klimatizační jednotce tak, jak potřebuje.

Revize klimatizací

Nic není problém!

Plošinu dokážeme bezpečně ustavit téměř kdekoliv. Naši řidiči jsou proškoleni a mají bohaté zkušenosti, takže vědí, co si mohou dovolit a co už ne.

Bezpečná instalace

Velké boční dosahy se hodí

Obrovskou devizou našich plošin jsou boční dosahy. Ty se hodí všude. Na běžné instalaci nemusíte stokrát přepatkovávat autem, a ve městě nejsme limitováni parkujícími auty. Na této instalaci je vidět velký dosah, avšak rezerva v dosahu byla stále obrovská, ani jedno z ramen nebylo vysunuto více než 30% 🙂

Boční dosah

Plošina vs. lešení

Praktická ukázka lepší využitelnosti montážní plošiny oproti lešení. První výhodou je fakt, že u plošiny zahýbete dvěma páčkama v koši a jedete nahoru. U lešení musíte zdolat 6 pater 🙂  a ve finále se s lešením stejně nedostanete všude, takže si vezmete k ruce plošinu a práce jde hned rychleji. dostanete se pohodlně z jednoho ustavení na všechna místa dané strany domu, kam potřebujete.

Plošina versus lešení